Hotel Sýpka s.r.o.

Ubytování

Hotel vznikl přestavbou historické budovy sýpky – skladu obilí, a my jsme se snažili co nejvíce zachovat původní styl a kouzlo originální konstrukce a prostoru. Posuďte sami, nakolik se nám to povedlo.

Pro ubytování nabízíme 15 pokojů v kategorii *** a ***plus, s celkovou kapacitou 30 lůžek a 7 přistýlek. Jeden pokoj je bezbariérový. Postel si můžete vybrat v šíři 100 nebo 180cm s velmi pohodlnou matrací o výšce 25cm. Samozřejmostí je komfortní povlečení, dostatek prostoru a kvalitní materiály a vybavení interiéru. Naše pokojová služba a servis recepce Vám zajistí vše potřebné, co ke svému pobytu potřebujete.

Hotelová kuchyně a restaurace je hotelovým hostům k dispozici všechny dny v roce, včetně svátků – jsme zvyklí se o naše hosty starat i o Vánocích, případně v době, kdy vše ostaní je již zavřeno.

Čas příjezdu, resp. odjezdu je u nás možný kteroukoliv denní či noční dobu. Mluvíme německy, anglicky, rusky a polsky a jsme zvyklí na požadavky hostů ze všech kontinentů – a i díky tomu se neustále učíme a zlepšujeme.

Rádi Vám pomůžeme zorganizovat Váš volný čas tak, abyste kromě práce, měli možnost užít si a poznat náš kraj – Ostravsko a Beskydy. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště pro osobní i transitní vozy a autobus. A i když jsme umístění ve velmi malé vzdálenosti od letiště a průmyslové zóny v Mošnově a zároveň v centru obce Petřvald, našim velkým kreditem je klid a ničím nerušený provoz hotelu, tak, aby zde naši hosté nalezli co nejlepší podmínky k odpočinku po náročném dni.

Hotel je kompletně nekuřácký a z důvodu uchování co nejvyšší možné hygieny, není do budovy povolen vstup z domácími zvířaty. Doufáme, že i Vám se bude náš hotel líbit a že u nás najdete co nejvíce pohodlí na cestách.